Kodulehe kasutamise üldtingimused

Kodulehe kasutamise üldtingimused

VEEBIKURSUS.EE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Veebikursus.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ OPS (registrikood 12026571, asukohaga Karusambla tee 1/5-2, Järveküla, Harju maakond).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõikide toodete puhul on tegu digitaalsete toodetega (e-kursused), mistõttu hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb toote lehel vajutada nupule “Registreeru” peale mida suunatakse telija koheselt kassa lehele.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv makseviis. Toote eest saab turvaliselt tasuda alljärgnevate makseviiside abil: 

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Paypal ja selle kaudu pakutavad VISA ja Mastercardi maksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pangalinkide kaudu teostavaid makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS pakutavas turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kursusele ligipääsu aktiveerimine ja ligipääsu aeg

Ostetud kursusele tagatakse ligipääs peale kursuse eest tasumist. Pangalingiga tasumisel tagatakse ligipääs koheselt, arvega tasumisel ühe tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Kursuse aktiveerimise kohta saadetakse Tellijale registreerumisel näidatud emailile vastav teatis.

Sõltuvalt ostetud kursusest on Tellijal igale ostetud kursusele ligpääs 90-365 päeva alates konto aktiveerimise hetkest.

Tellija konto ennetähtaegne kustutamine

Tellija kontot võib kasutada ainult üks inimene ja oma konto andmete (kasutajanimi, parool) jagamine teistele isikutele ei ole lubatud. Tuvastades kontole ligipääsu jagamise kõrvalistele isikutele kuulub ligipääsu andmine ostetud kursusele tühistamisele.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tellimusest loobumiseks tuleb esitada vabas vormis kauba ostmisest taganemise avaldus, mille esitamine toimub siin lehel oleva kontaktvormi kaudu.

Veebipood tagastab mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@veebikursus.ee või helistada telefonil: +372 5623 0397.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@veebikursus.ee või helistada telefonil +372 5623 0397

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.