Kodulehe koolitus


Korduma Kippuvad Küsimused

Jah, ikka on. Saada meile andmed selle kohta, kui mitu inimest soovib osaleda, millal see võiks aset leida ja seejärel saame juba muid detaile ise täpsustada.

Sinu valitud kursus ilmub sinu konto alla nähtavale peale seda kui selle eest on tasutud.

Pangalingiga tasumisel peaks see koheselt toimuma, arvega tasumisel võtab see seni aega kuni makse on laekunud ja lehe administraator selle kursuse sinu jaoks avab.

Kui näed, et kõik tingimused on täidetud, aga kursus on ikka veel avamata, siis võta ühendust aadressil info@veebikursus.ee

See kursus ongi suures osas mõeldud neile inimestele, kes on kas täielikud algajad või kes on ainult veidi WordPressiga kokku puutunud.

Sõltuvalt ostetud paketist kehtib sinu ligipääs kursusele 90-365 päeva. Peale seda võid soovi korral ligipääsu soodushinnaga pikendada. Pikendamisel saad 50% soodustust.

Sinu kontot võib kasutada ainult üks inimene ja ligipääsu jagamine neile, kes kursuse eest tasunud ei ole, on keelatud.

Sinu kontot võib kasutada ainult see inimene, kelle nimele on kursus tellitud. Konto andmete jagamise korral peame kahjuks sinu ligipääsu kursusele katkestama hoolimata sellest, kas kursuse kestuse aeg on täis või mitte.

Saada meile e-kiri aadressil info@veebikursus.ee

Kodulehe koolitus e-kursusena


Juhul, kui soovid omale kodulehte, mis on valmistatud nii, et see vastab kõikidele kaasaegsetele nõudmistele (nt on mobiililt hea vaadata), siis just see kursus seda sulle kõike võimaldab.

Muuseas, sea ei pea veebitehnoloogiate tundmisel eriti suur spetsialist olema selleks, et seda kõike saavutada.

Kodulehe koolitus

Soovid ise tegemise asemel kodulehe valmistamise tellida?

Erineva suuruse ja profiiliga veebilehtede valmistamine on see valdkond, millega oleme tegelenud aastast 2008.

Meie praeguses portfolios on rohkem kui 300 erineva profiiliga kodulehte alates tavalistest maandumislehtedest lõpetades suurte e-poodidega.

Suure uhkusega peame mainima, et viimase viia aasta jooksul jõuab enamik kliente meieni soovituste kaudu. See annab tunnistust selle kohta, et meie tehtud tööd on kvaliteetsed. 

Teeme sulle kodulehe, mis on hästi läbi mõeldud, kasutajasõbralik ja müügile orienteeritud. Selle tulemusena suurendad märkimisväärselt uute tehingute arvu.